instagram

sangshekanpars

فکس

021-56868523

تلفن کارخانه

021-56861646

سرند

سرند


این دستگاه در خط های تولید برای انجام عملیات جداسازی و سایز بندی مواد صنعتی و معدنی و در صنایع مختلفی مانند پتروشیمی و بازیافت مورد استفاده قرار می گیرد که در انواع مختلف اعم از:
1) سرند لرزشی 2) سرند گریزلی 3) سرند دورانی، طراحی و ساخته می شود.
سرندهای ساخته شده دارای توانایی برای تغییر ماده خنک کاری و روغنکاری می باشد که در دو نوع روغنی و گریسی بر حسب نوع درخواست ساخته می شود.
سرندها تجهیزاتی هستند که جهت دانه بندی و جداسازی مواد معدنی و صنعتی از سی صدوپنجاه میکرون تا سی صدو پنجاه میلیمتر به کار رفته و بنا بر نیاز در یک یا چند طبقه تولید می شوند و طبقات به نحوی بر روی یکدیگر نصب می گردند که چشمه های آنها از بالا به پایین کوچک می شوند. وزن مشخص شده ای از ماده مورد نظر بر روی سطح طبقه فوقانی سرند ریخته می شود و مجموعه سرندها بر روی دستگاه مخصوص سرند گردان قرار می گیرند که با مکانیزم مناسبی سرندها را به حرکت در می آورد (لرزشی، نوسانی، نوسانی-لرزشی) به نحوی که همه دانه ها بتوانند با سطح سرند تماس برقرارکنند و سپس مواد باقیمانده بر روی هر سرند توزیع گردند.
جهت جداسازی مواد ،مواد درشت تر از سرند گریزلی استفاده می شود که تشکیل شده از شبکه هایی با سطح مقطع ذوزنقه ای شکل با اندازه بزرگتر از قسمت بالا و از جنس فولاد ضدسایش می باشد فاصله های این مقاطع ذوزنقه ای شکل قابل تنظیم است. معمولا این نوع سرندها قبل از سنگ شکن های فکی جهت بالابردن ظرفیت آنها مورد استفاده قرار میگیرد.